Sivilceleri Saklama

 

Gözdeki kırmızılığı alan herhangi bir markayı alın ve bir parça pamuğa azıcık döküp, pamuğu bir dakika kadar sivilcenin üzerinde tutun. Bu ürünler renksiz ve görünmez yaparak sivilcedeki kırmızılığı alırlar. Sivilceli bölgeye biraz fazla kapatıcı uygulanabilir.


Diş macununuzdan (jel olmasın) bir parça alıp, hafifçe dağıtarak sivilceye sürünüz.Buzu direk sivilceye birkaç saniye uygulayın. Hidrokortizonlu bir kremle devam edin. Yüz, boyun, göğüs ve sırttaki kusurların kurdeşen benzeri görünümünü yok etmek için, kalamin losyonunu (çinko oksidi) geceleyin kullanın.

 

Uçuğu Kapama


Ağız ya da dudak uçuğu için ilaçlar vardır. Elinizde bir şey yoksa bir aspirin alin ve nemlendirerek uçuğun üzerine uygulayın. En az üç dakika uçuğun üzerinde bekletin.

Uçuğu ve çevresini bakteri ile savaşmak için temiz ve kuru tutun. Çikolatadan, çerezden ve jelatin içerikli ürünlerden sakınarak hafif bir diyet yapın. Bu tür yiyecekler uçuğu azdırabilir ve ileri derecede bir iltihap oluşabilir.

 

Saçınızın Dip Boyası Çıkmış


Bir kutu tebeşir alin. Bu tebeşir saçınızın rengine en uyacak renkte tebeşir olsun. Evinizde bulunsun ve istediğinizde boyası çıkmış saç dipleriniz için kullanın. Saçınıza pastel boya kullanmayı düşünmeyin çünkü asla çıkaramazsınız.

Koyu renk saçınız varsa saç diplerine uyan renkte bir maskara kullanın. Güzellik malzemeleri satan bir dükkanda bunu yapmak için çubuk bulabilirsiniz. Bu her zaman ara zamanlarınızda işinize yarayacak bir uygulamadır.

 

Geri          İleri

 

 

Anasayfa     Tasarım Salonumuz     Türban Modelleri     Taç Modelleri     Aksesuarlar     İletişim

 

 

Türban Tasarım, Saç Tasarım, Topuz Tarama, Gelin Başı, Örgü, Eşarp Çeşitleri, Giyim, Moda, Türban, Boya, Makyaj,Sir Agda,Saç Bakımı, Cilt Bakımı, Fön, Saç Kesimi

 

 

       © Copyright Hayrunnisa Türban Tasarım Merkezi 2012

 

" Türban'da Şıklığın Adresi "
İnternet Sitemize Hoşgediniz...
Ankara Etlik'te faaliyet gösteren, Hayrunnisa Türban Tasarım merkezimizde, siz sevgili hanımları en özel günlerinizde güzelleştirmek için Türban Bağlama, Türban Tasarımı, Topuz, Gelin Başı, Makyaj, Kaşa Şekil Verme, Bitkisel Cilt Bakımı ve ihtiyaç duyulan diğer bakım ürünleri ile Hayrunnisa Türban Tasarım merkezimizde hizmetinizdeyiz...

  Bizi Takip Edin